Odcinek 191

fot. Televisa

fot. Televisa

Daniel i Rocío pobierają się. Ana Julia przysięga nie dopuścić do ślubu Marichuy i Juana Miguela. Rafael obawia się, że Ana Julia planuje zemstę na Marichuy. Mayita weseli się, że już nazajutrz Juan Miguel i Marichuy się pobiorą. Onelia odwiedza grób Viviany i opowiada córce, że Marichuy to dobra osoba i będzie idealną matką dla Mayity. Przyznaje też, że przeszła wewnętrzną przemianę i choć bardzo za nią tęskni, to czuje się kochana przez Juana Miguela i Marichuy, którzy traktują ją jak matkę.

Reynaldo zawiadamia Eduarda i Beatriz, że niezbędny jest natychmiastowy przeszczep ich synka. Nadchodzi długo oczekiwany ślub Marichuy i Juana Miguela. Dziewczyna wchodzi do kościoła, aby pomodlić się do Matki Boskiej. Eduardo i Beatriz proszą Amadora by zgodził się zostać dawcą szpiku dla Eduardita, lecz ten odmawia. Marichuy spotyka Anę Julię przy konfesjonale. Dochodzi między nimi do kłótni, w której Marichuy upada i traci przytomność.

Patricio znajduje w kościele bukiet kwiatów z liścikiem od Any Julii. Okazuje się, że Estefanía, która aktualnie przebywa w klinice psychiatrycznej nigdy nie wróci do zdrowia. Ana Julia zaciąga Marichuy do opuszczonej chaty i grozi, że obie skończą w piekle. Tuż po podpaleniu domu, Anie Julie odchodzą wody. Marichuy pomaga jej urodzić dziecko.

Emisja 16 lutego 2015, godz. 16:10 w TV4

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Bray
    November 25, 2015 at 2:16 am #

    Hola amiga, la celulitis es un gran dolor de cabeza para muchas personas en general del sexo femenino. Muchas causas tienen que ver con he1bitos alimenticios, estilos de vida, estress etc. Hay mucha oferta en el mercado para eliminar este problema aunque lo mejor pero tambie9n mas difedcil es el tener un buen re9gimen alimenticio, sano principalmente y tambie9n ejercicio apropiado y bueno a veces exageramos tambie9n el como nos vemos y como nos autocriticamos, a lo mejor como tu te vez es diferente a como yo te vereda .de cualquier manera te pongo este link para que tu lo analices te envedo un beso .y muchos saludos ahhhh! y por cierto, se tan feliz como puedas!!!!