Odcinek 190

fot. Televisa

fot. Televisa

Rafael odzyskuje wzrok po operacji. Amador czeka na Marichuy przy wejściu do domu i mówi jej, że dziecko, którego spodziewa się Ana Julia jest jego, a nie Juana Miguela. Ana Julia i Amador kłócą się. Vicente staje w obronie Any Julii i zostaje ciężko ranny od strzału Amadora. Marichuy szuka schronienia w ramionach Juana Miguela.

Daniel zawiadamia Rocío, że Vicente umiera. Vicente przyznaje się przed agentem Cimarro, że razem z Amadorem i Aną Julią brał udział w porwaniu Rafaela. Amador mówi Mimí, że musi opuścić kraj, bo policja go ściga. Vicente prosi Rocío o wybaczenie i przed śmiercią wyznaje jej swoją miłość. Marichuy dziękuje Juanowi Miguelowi, że jest przy niej i prosi go o przebaczenie.

Policja próbuje złapać Amadora na lotnisku, lecz ten wymyka im się z rąk porywając kobietę jako zakładniczkę. Ostatecznie jednak mężczyzna zostaje aresztowany. Juan Miguel i Marichuy spacerują po mieście. Dziewczyna prosi go, by zgodził się zostać jej mężem. Juan Miguel i Marichuy ofiarowują Candelarii jej własne mieszkanie. Marichuy odwiedza Rafaela w szpitalu i wita go przyjacielskim uciskiem.

Emisja 13 lutego 2015, godz. 16:10 w TV4

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze